Książka teleadresowa Tapety pulpitu Mapa serwisu Wyślij pocztówkę Dla niepełnosprawnych Dodaj do ulubionych Kontakt Strona główna
Co nowego Menu podmiotowe Menu tematyczne Inne
Zasady naboru na wolne stanowiska urzędniczePowiększ tekst Zmniejsz tekst Drukuj Powrót
Ogłoszenia ›› Praca w Urzędzie ›› Zasady naboru na wolne stanowiska urzędnicze 

W przypadku występowania wolnych miejsc pracy na stanowiskach urzędniczych i kierowniczych stanowiskach urzędniczych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego oraz decyzji Marszałka o przeprowadzeniu naboru zewnętrznego, wszelkie ogłoszenia dotyczące prowadzonej rekrutacji są zamieszczane na tablicy ogłoszeń Urzędu Marszałkowskiego znajdującej się na I piętrze budynku głównego oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Zasady dotyczące naboru wynikają z ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2008 r. nr 223, poz. 1458). Wewnętrznym uregulowaniem w tym zakresie jest Zarządzenie Nr 11/2009 Marszałka Województwa Opolskiego z dnia 27 stycznia 2009 r. w sprawie wprowadzenia zmiany Regulaminu zasad naboru kandydatów do zatrudnienia na wolne stanowiska urzędnicze, w tym kierownicze stanowiska urzędnicze w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego. Akt ten określa szczegółowe zasady procedury naboru, w tym powołanie komisji rekrutacyjnej.

Informacje o wynikach zakończonego naboru na wolne stanowisko urzędnicze, jak również dotyczące kolejnych etapów rekrutacji publikowane są w zakładce "Nabór" na właściwe stanowisko.

Góra
Informację zmodyfikował (a): Natalia Ochędzan (2009-02-05 17:29:28)
Data aktualizacji: 2020-01-02
Liczba odwiedzin: 13900
Administracja Redakcja BIP Rejestr zmian
wykonanie P®ESTO